Wystawa o o. Pawle Schebescie

Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby sobie przybliżyć szczegóły na temat życia i twórczości naszego ziomka o. Pawła Schebesty, do obejrzenia wystawy w naszym kościele parafialnym. Dla tych którzy nie mogą się do kościoła wybrać umieszczamy plik pdf, który można dowolnie powiększać aby móc zapoznać się z planszami na komputerze - Plansze_PDF

Witraże

Na naszej parafialnej stronie internetowej umieszczamy podstronę wizualizującą postęp zbiórki na renowację witraży.

Na chwilę obecną jest to witraż św. Agnieszki, ale jeśli ktoś będzie chciał być ofiarodawcą innego witraża to umieścimy tam kolejne.

Prosimy aby darczyńcy przekazując środki czy to osobiście czy przelewem na konto deklarowali, na który witraż środki mają być przeznaczone(w przypadku braku takiej informacji wykorzystane zostaną na aktualnie remontowany witraż) i czy można na stronie umieścić ich z imienia i nazwiska, albo że wolą pozostać anonimowi.

Stronę będziemy starali się utrzymywać aktualną do złożonych ofiar, jeśli zauważycie państwo że brakuje na niej waszej wpłaty, prosimy o przypomnienie.

Postęp zbiórki na renowację witraży

Przydatne strony

Umieściliśmy na naszej stronie parafialnej podstronę: Przydatne strony

Będziemy tam umieszczali odnośniki do stron, które naszym zdaniem są przydatne do rozwoju duchowego.

Polecamy. Szczęść Boże.

WAŻNE TERMINY PARAFIALNE:

Wrzesień

• 13-14.09 Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego - ks. Ginter Żmuda dyr. finans. diec.
    • 14.09.
      • 10:30 suma odpustowa bp. Jan Kopiec
      • 16:00 koncert ok. 1,5 godziny
      • 18:00 nabożeństwo