Wystawa o o. Pawle Schebescie

Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby sobie przybliżyć szczegóły na temat życia i twórczości naszego ziomka o. Pawła Schebesty, do obejrzenia wystawy w naszym kościele parafialnym. Dla tych którzy nie mogą się do kościoła wybrać umieszczamy plik pdf, który można dowolnie powiększać aby móc zapoznać się z planszami na komputerze - Plansze_PDF

Witraże

Na naszej parafialnej stronie internetowej umieszczamy podstronę wizualizującą postęp zbiórki na renowację witraży.

Na chwilę obecną środki na witraże w prezbiterium zostały zebrane. W następnym etapie planujemy przerobić okna w tylnej części kościoła na witraże(wyceniony koszt 1 szt. to ok. 9000 zł). W ostatnim kroku pochylimy się nad renowacją witraży w nawach środkowych kościoła.

Prosimy aby darczyńcy przekazując środki czy to osobiście czy przelewem na konto deklarowali, czy można na stronie umieścić ich z imienia i nazwiska, albo wolą pozostać anonimowi.

Stronę będziemy starali się utrzymywać aktualną do złożonych ofiar, jeśli zauważycie państwo że brakuje na niej waszej wpłaty, prosimy o przypomnienie.

Postęp zbiórki na renowację witraży

Przydatne strony

Umieściliśmy na naszej stronie parafialnej podstronę: Przydatne strony

Będziemy tam umieszczali odnośniki do stron, które naszym zdaniem są przydatne do rozwoju duchowego.

Polecamy. Szczęść Boże.

WAŻNE TERMINY PARAFIALNE:

Wrzesień

• 13-14.09 Odpust Podwyższenia Krzyża Świętego - ks. Ginter Żmuda dyr. finans. diec.
    • 14.09.
      • 10:30 suma odpustowa bp. Jan Kopiec
      • 16:00 koncert ok. 1,5 godziny
      • 18:00 nabożeństwo