Witraże

Na naszej parafialnej stronie internetowej umieszczamy podstronę wizualizującą postęp zbiórki na renowację witraży.

Na chwilę obecną środki na witraże w prezbiterium zostały zebrane. W następnym etapie planujemy przerobić okna w tylnej części kościoła na witraże(wyceniony koszt 1 szt. to ok. 9000 zł). W ostatnim kroku pochylimy się nad renowacją witraży w nawach środkowych kościoła.

Prosimy aby darczyńcy przekazując środki czy to osobiście czy przelewem na konto deklarowali, czy można na stronie umieścić ich z imienia i nazwiska, albo wolą pozostać anonimowi.

Stronę będziemy starali się utrzymywać aktualną do złożonych ofiar, jeśli zauważycie państwo że brakuje na niej waszej wpłaty, prosimy o przypomnienie.

Postęp zbiórki na renowację witraży