OGLOSZENIA   PARAFIALNE

8.07.2018r.

Dziś o godz. 14:30 nieszpory niedzielne, serdecznie zapraszamy.

W piątek trzynastego o godz. 18:00 w Św. Krzyżu msza św. w int. czcicieli Matki Bożej Fatimskiej i różaniec fatimski.

Album jubileuszowy można nabywać w tygodniu w kancelarii parafialnej, a w niedzielę po mszy w salce. Prosimy by odebrać zamówione albumy.

Przypominamy o pielgrzymce na Podlasie  i do Wilna do Ostrej Bramy i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w dniach od 23 do 29 września (niedziela do soboty) cena 900 zł.    i 75 euro. Zapisy do 15 lipca.

Zapowiadamy, że piesza pielgrzymka z Raciborza na Jasną Górę odbędzie się w dniach 13-18 sierpnia. Na razie jeszcze nie ma znaczków ale w najbliższym czasie mają być dostarczone.

Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny  organizują ogólnopolskie Święto Młodzieży. Termin: od 16 do 21 lipca. Zapisy na www.swietomlodziezy.com

Dziękujemy rodzinom które w tym tygodniu posprzątały nasz kościół , a  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul.  Wyzwolenia: Liptak Stefan , Rzytki Marek, Sławik Wiesława, Paleta Danuta i Bernard Daniel.

Dziś do nabycia GN w którym m. in. o tym, że w ciągu stu lat z Bliskiego Wschodu wyemigrowało 6 mln chrześcijan oraz, że co drugi piętnastolatek w Europie przyznaje, że pił alkohol w czasie ostatnich 30 dni.

Ogłoszenia społeczne

Sołtys zaprasza rolników na spotkanie celem omówienia przygotowań do Dożynek Gminnych, które odbędą się 2 września. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godz. 16:00 w Bibliotece w Centrum.