OGLOSZENIA   PARAFIALNE

13.01.2019r.

Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia, od poniedziałku pierwsza część okresu zwykłego, do święta Ofiarowania Pańskiego zwyczajowo jeszcze śpiewamy kolędy.

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego, ale zapraszamy na godz. 17:00 na koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej.

W sobotę o godz. 11:00 oaza dla dzieci.

W sobotę od godz. 13:00 rozpocznie się kolęda dodatkowa dla tych, którzy nie mogli przyjąć w swoim terminie. Prosimy zgłosić chęć przyjęcia kolędy w zakrystii lub kancelarii, (można też telefonicznie), prosimy podać adres. Kolekta za tydzień będzie kolędowa jak zawsze w kopertach.

W czwartek 22 Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce, a w piątek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia św. Pawła.

Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu posprzątały nasz kościoła, a w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z Kornicy z ul. Głównej: Krutki Marek, Wycisk Józef, Kocjan Sławomir , Gieron Jerzy i Kubik Artur.

Dziś do nabycia GN w którym o sakramencie chrztu św. i o tym jak przygotować się do zmiany pracy; dołączony jest obrazek z modlitwą męża za żonę.