OGLOSZENIA   PARAFIALNE

12.08.2018r.

Dziś o godz. 14:30 nieszpory niedzielne, serdecznie zapraszamy.

Jutro 13 sierpnia wyruszy piesza pielgrzymka z Raciborza na Jasną Górę, o godz. 9:00 w kościele św. Jana Chrzciciela w Raciborzu msza św. na rozpoczęcie, a po niej wymarsz w drogę. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce; jeżeli ktoś idzie tylko na 1 czy 2 dni prosimy zabezpieczyć sobie  jedzenie, bo posiłki są przygotowane tylko dla tych, którzy są zapisani. Jak co roku zachęcamy też do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce poprzez wspólna modlitwę, która będzie codziennie o godz. 20:00, a w piątek o godz. 19:00 pielgrzymka do Św. Krzyża; będzie można też przekazać swoje intencje do naszej grupy fioletowej piątki, można je złożyć jeszcze dziś w zakrystii lub później sms-em na numer podany na plakacie poprzedzony literą F tzn. fioletowa piątka.

W poniedziałek 13 dzień fatimski o godz. 18:00 msza św. i różaniec fatimski, to będzie też nabożeństwo dla duchowych pielgrzymów.

W czwartek o godz. 19:00 w kościele będzie spotkanie w związku          z pielgrzymka do Wilna i na Podlasie; należy podać PESEL i wpłacić zaliczkę 450 zł. są jeszcze wolne miejsca, jeżeli ktoś chce, to można się jeszcze zapisać w czwartek na tym spotkaniu.

W dalszym ciągu można nabywać nasz Album Jubileuszowy.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” panu Gabrielowi Grabowskiemu za prace wykonane na rzecz naszej parafii, dziękujemy rodzinom które w tym tygodniu posprzątały nasz kościół , a  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul.  Wyzwolenia: Leks Andrzej, Chmiela Bożena, Sitek Józef, Świt Janina i Herud Gertruda.

Dziś do nabycia GN w którym m. in. o tym, w co wierzy Kościół         w sprawie śmierci Maryi i na czym polega wniebowzięcie.