OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

24.05.2020r.

Dziś o godz. 14:30 nabożeństwo majowe.

We wtorek Dzień Matki o godz. 7:00 msza św. w int wszystkich matek naszej parafii.

W piątek o godz. 19:00 rozpoczęcie całonocnej adoracji Najśw. Sakramentu; gorąco zachęcamy do adoracji w ciszy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Główna intencją niech będzie prośba o ustanie epidemii. Od godz. 19:00 do 21:00 będzie okazja do spowiedzi.

W sobotę o godz. 20:00 Nabożeństwo Słowa Bożego Wigilii Zesłania Ducha Świętego, serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że codziennie o godz. 6:30 różaniec i suplikacje         o ustanie epidemii i o deszcz, a o godz. 15:00 adoracja z Koronką w tych samych intencjach i o 16:00 Komunia św., a o 18:00 nabożeństwo majowe w czasie którego również będziemy udzielali Komunii św. w czwartek nabożeństwo majowe po mszy szkolnej, a w sobotę przed msza poranną.

Od dziś nasz biskup pozwala na odwiedziny chorych także poza niebezpieczeństwem śmierci, ale wyłącznie na ich wyraźną prośbę i za zgodą ich najbliższych. Dlatego jeżeli są chętni to prosimy zgłosić i termin odwiedzin ustalimy indywidualnie.

Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu posprzątały nasz kościoła, a w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul. Spółdzielczej: Szkurłat Dawid, Niedzwiecki Robert, Przewosnik Adam

Kubanek Józef i Kubanek Aleksandra.

Policja przestrzega przed oszustami, którzy wyłudzają pieniądze od osób starszych „na policjanta”, w minionym czasie było znów parę takich przypadków. /Pełny tekst apelu w gablotce/.

Dziś do nabycia nasza parafialna gazetka MGN w którym komiks prezentujący postać prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz GN. W którym m. in. o tym jakie znaki poprzedzą koniec świata i dodatek specjalny          o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej.