OGLOSZENIA   PARAFIALNE

25.02.2018r.

Dziś przy drzwiach kościoła będzie zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes,  zapraszamy na godz. 14:30 na Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, po nich nauka przedchrzcielna.

W poniedziałek o godz. 11:00 pogrzeb śp. Emmericha Glania  l. 83

zam. ul Młyńska 3. Wieczny odpoczynek …

Dzieci pierwszokomunijne swoje spotkania w salce mają w poniedziałek       o godz. 13:45 i 16:00 oraz w piątek o godz. 12:45.

Kandydaci do bierzmowania w tym tygodniu mają spotkania w małych grupach, plan jest wywieszony w gablotce.

W poniedziałek o godz. 19:00 na plebanii Krąg Biblijny.

W czwartek o godz. 18:00 Godzina Święta, w piątek msza w int. czcicieli NSPJ, od godz. 9:00 odwiedziny chorych (prosimy ich zgłosić), o godz. 18:00 Droga krzyżowa o godz. 19:00 msza św. na którą szczególnie zapraszamy młodzież;. W sobotę od godz. 6:30 nabożeństwo pierwszosobotnie.

W dniach 2-4 marca w opolskim seminarium odbędą się rekolekcje powołaniowe. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej naszego seminarium. Wielkopostne rekolekcje dla rolników (mężczyzn) odbędą się w dniach 27 lutego do 1 marca w Miedoni.

Za tydzień w niedzielę będziemy gościć o werbistę Jacka Pawlika,  który wygłosi kazania, a po Gorzkich żalach w Centrum przybliży nam postać           o. Pawła Schebesty

Serdecznie dziękujemy rodzinom które w minionym tygodniu posprzątały nasz kościół, a  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul. Sienkiewicza: Marcinek Henryk, Hadamiec Gizela, Bekas Roman, Macoszyn Marcin, Marcinek Sebastian.

Dziś do nabycia MGN oraz Gość Niedzielny w którym m. in. Zwana jest powszechnie dżumą XXI wieku: samotność – choroba, która poważnie zagraża Europie; w ramach cyklu „Wielki Post z o. Pio” o modlitwie jako najlepszej broni.

Ogłoszenia społeczne

W dniu 01 marca tj. czwartek o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Komicy, również  w czwartek o godz. 19.00 w Centrum w Pietrowicach Wielkich odbędzie się zebranie wiejskie. W programie: - informacja o planowanych inwestycjach w sołectwie na 2018 r.

- omówienie zagadnień bezpieczeństwa, spraw związanych z gospodarką odpadami, imprez gminnych na 2018 r. i  sprawy bieżące.