OGLOSZENIA   PARAFIALNE

23.07.2017r.

Przy drzwiach kościoła zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez wichury mieszkańców naszej diecezji, o którą w ubiegłą niedzielę prosił Ks. Bp. Ordynariusz.

Dziś o godz. 14:30 nieszpory niedzielne, serdecznie zapraszamy.

Po nieszporach nauka przedchrzcielna.

Dzisiaj po mszy św. w Św. Krzyżu będzie błogosławieństwo pojazdów ku czci św. Krzysztofa, będzie też okazja złożenia ofiary w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 km. na rzecz misjonarzy naszej diecezji.

We środę Uroczystość św. Anny głównej patronki naszej diecezji.

Na Górze Świętej Anny Uroczystości odpustowe w sobotę i niedzielę. Szczegóły na plakacie.

Można już nabywać w naszej kancelarii parafialnej znaczki                 i legitymacje na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 14-19 sierpnia, jak co roku można się zapisać na autobus powrotny.

Dziękujemy rodzinom które w minionym tygodniu posprzątały nasz kościół , a  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul. 1 Maja:

Krause Barbara, Fergisz Jacek, Gotzmann Marianna, Węglarz Marek i Steuer Rajmund

Dziś do nabycia nasza parafialna gazetka i  Gość Niedzielny w którym m. in. dlaczego Tarnowskie Góry znalazły się na światowej liście UNESCO. Przeczytamy też o niezwykłym biskupie prawosławnym, który zmarł w ramionach Ojca Świętego Jana Pawła I.