21.05.2017r.

Dziś w drzwiach kościoła zbiórka do puszek na katedrę opolską.

o godz. 14:30 w kościele parafialnym nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych, a w kaplicy w Kornicy nabożeństwo odpustowe.

W Białym Tygodniu dzieci pierwszokomunijne codziennie uczestniczą w mszy św. wieczornej i nabożeństwach, oprócz środy kiedy wyjeżdżamy na pielgrzymkę na Górę św. Anny i do św., Jacka w Kamieniu Śl. W piątek dzieci uczestniczą w mszy w kościele Św. Krzyża.

W poniedziałek, wtorek i środę procesje błagalne o urodzaje, serdecznie zapraszamy wszystkich, nie tylko rolników, do udziału w tych procesjach.

W poniedziałek w Kornicy o godz. 17:00 nabożeństwo z udziałem księdza.

W piątek przypada Dzień Matki o godz. 7:00 msza św. w int matek naszej parafii.

W sobotę o godz. 11:00 bp. Paweł Stobrawa udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W zawiązku z tym młodzież ta w czwartek o godz. 19:00 będzie miała próbę, a w piątek o godz. 16:00 nabożeństwo pokutne i spowiedź, obecność jest obowiązkowa.

Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, kolekta jest przeznaczona jako jałmużna postna z całego roku.; na sumie rocznica               I Komunii św. próba i spowiedź dla tych dzieci będzie w sobotę godz. 16:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Wieczoru Uwielbienia, Urzędowi Gminy, panu Adamowi Wajdzie oraz                 i pracownikom za przygotowanie sceny, nagłośnienia i ławek.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy w minionym tygodniu posprzątali kościół, a  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy młodzież, która w sobotę przyjmie sakrament bierzmowania, sprzątanie będzie, jak ustaliliśmy z rodzicami, w piątek po nabożeństwie majowym, rodziców prosimy o dopilnowanie tych prac.

Dziś do nabycia MGN w którym magnez na dobre wiadomości dziecka dla Mamy oraz Gość Niedzielny w którym m. in. o Co mają robić katolicy w świecie, który jak nigdy dotąd odrzuca Boga?

Można odbierać zamówione flagi i duże świece na plebanii po mszach św.          i nabożeństwach majowych.