OGLOSZENIA   PARAFIALNE

11.11.2018r.

Dziś o godz. 14:30 nieszpory niedzielne.

W piątek o godz. 19:00 w Pawłowie Dekanalne spotkanie młodzieży z bł. Karoliną, zapraszamy cała młodzież szkół średnich, a kandydaci do bierzmowania kl III gimnazjum i 8 uczestniczą w ramach celebracji listopadowej.

W sobotę po mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców młodzieży klas III gimnazjum, która w przyszłym roku ma przystąpić do sakramentu bierzmowania.

W sobotę w Kietrzu o godz. 10:15 w kaplicy MBTP msza św. w int. Ruchu Szensztackiego na której będą siostry z pielgrzymami z Winowa; wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy rodzinom które w tym tygodniu posprzątały nasz kościoła  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul. Krawieckiej: Ullrich Marek , Głogowski Władysława, Rosa Dariusz, Newerla Monika i Newerla Anna.

Dziś do nabycia nasza parafialna gazetka oraz GN w którym m. in. o tym, że Kościół katolicki najsilniej jednoczył Polaków ze wszystkich trzech zaborów i dlaczego podrożeje prąd i jakie będą tego konsekwencje.

Parafia Krzanowice organizuje w lipcu 2019r. pielgrzymkę do Włoch koszt ok. 2000 zł szczegółowy program w gablotce.

Ogłoszenia społeczne

W związku z ustaleniem przez Sejm RP oraz Prezydenta RP Andrzeja Dudę 12.11 2018 r. dniem ustawowo wolnym od pracy z okazji obchodów 100-lecia Niepodległości Polski, firma Naprzód Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż wszystkie harmonogramy przypadające na powyższy dzień będą realizowane w dniu 17.11.2018 roku ti. sobota.