OGLOSZENIA   PARAFIALNE

15.10.2017r.

Dziś po nabożeństwie różańcowym nauka przedchrzcielna, a o godz. 16:00 rozpoczniemy  wycieczkę rowerową z poznawaniem początków Pietrowic Wlk. która poprowadzi pan Bruno Stojer, przed wyjazdem w salce krótkie wprowadzenie. Osoby starsze lub nie posiadające roweru będą mogły się zabrać ciufcią pana Wieczorka.

W poniedziałek w Kornicy o 17:00 nabożeństwo z udziałem księdza, o godz. 19:00 Krąg Biblijny

Dzieci pierwszokomunijne będą miały swoje spotkania w kościele tak jak się w minionym tygodniu w poniedziałek oraz w piątek.

Kandydaci do bierzmowania w tym tygodniu mają celebrację liturgiczną w ramach nabożeństwa różańcowego w piątek.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w diecezji opolskiej zaprasza młodzież od trzeciej klasy gimnazjum wzwyż na spotkanie o nazwie Ławka GO! Spotkanie odbędzie się w dniach 27-29 października w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej www.botafe.pl.

Ciągle jeszcze można składać artykuły spożywcze i płody rolne dla Kuchnię Caritas w Raciborzu. Tym którzy już złożyli serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy rodzinom które w minionym tygodniu posprzątały nasz kościół,   a  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul. 1 Maja: Sado Dawid, Wacławczyk Rudolf, Paleta Regina, Paleta Patryk i Kwiatkowski Paweł.

Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są codziennie o godz. 18:00 w czwartek po mszy szkolnej i w sobotę po mszy porannej.

Za tydzień przypada niedziela misyjna, kolekta będzie na potrzeby misji.

Dziś do nabycia nasza parafialna gazetka oraz Gość Niedzielny w którym m. in. „W dni święte zamknięte” – o handlowcach, którzy zamykają swoje sklepy w niedziele i święta. W dni powszednie warto u nich robić zakupy. Prezydent Andrzej Duda zadeklarował, że podpisze ustawę zakazującą aborcji eugenicznej.