OGLOSZENIA   PARAFIALNE

17.02.2019r.

Dziś o godz. 14:30 nabożeństwo popołudniowe, po nabożeństwie na plebanii spotkanie członków Par. Rady Duszpasterskiej.

W piątek od godz. 19:00 rozpoczniemy całonocną adorację Najśw. Sakramentu w int. rodzin, od 20:00 w int. młodzieży; okazja do spowiedzi od 19:00 do 21:00

W sobotę 23 lutego o godz. 10.00 w Opolu-Gosławicach odbędzie się spotkanie dla absolwentów i sympatyków Katolickiego Uniwersytetu Ludności Wiejskiej oraz wszystkich chętnych rolników i ogrodników. Mile widziana będzie obecność także młodszego pokolenia osób pracujących na roli.

Duszpasterstwo Misyjne Diecezji Opolskiej zaprasza na wiosenne spotkania misyjne 9 marca (sobota) w Raciborzu w klasztorze  Annuntiatia

Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu posprzątały nasz kościoła, a w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny                 z Pietrowic Wlk. z ul. Jana Pawła II: Rutyna Adrian, Markiewka Alojzy, Skrzypczok Adam, Szmela Krystian i Herud Kornelia.

Dziś do nabycia nasza parafialna gazetka, MGN w którym kalendarz na Wielki Post, który pomoże dobrze wykorzystać ten czas oraz GN w którym o modlitwie, bez której nie da się żyć i przez która Bóg rozmnaża nasz czas.

Ogłoszenia społeczne

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie PZDR Racibórz organizuje szkolenia dla rolników

w dniu 19 tj. wtorek

1 .Bioasekuracja w gospodarstwach rolnych

2.Zmiany w przepisach i ubezpieczenie KRUS

3.Konkurs wiedzy BHP w rolnictwie-KRUS Nagrody dla zwycięzców

w dniu 20 tj. środa

1 .Ograniczanie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych 2. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 (aktualne Informacje)

Dnia 20 lutego będą wydawane będą zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu.

Początek zawsze o godz. 10:00 w Centrum w Pietrowicach Wielkich.