OGLOSZENIA   PARAFIALNE

19.11.2017r.

Dziś o godz. 14:30 nieszpory niedzielne a po nich nauka przedchrzcielna.

Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami swoją celebrację liturgiczną będą miały w poniedziałek o godz. 18:00, otrzymają na niej książeczkę Droga do nieba. W związku z tym nie będzie spotkań w klasach.

W czwartek od godz. 16:30 spowiedź dla dzieci, a w czasie mszy szkolnej będzie przyjęcie nowych ministrantów i msza św. w ich intencji oraz ich rodzin.

W piątek od godz. 19:00 rozpoczniemy całonocna adorację Najśw. Sakramentu; o godz. 19:00 będzie różaniec w int. rodzin; o 20:00 adoracja dla młodzieży; okazja do spowiedzi od 19:00 d0 21:00.

Rekolekcje dla rolniczek odbędą się tradycyjnie w Domu Formacyjnym w Raciborzu – Miedoni. Rozpoczęcie we wtorek 12 grudnia o godz.10.00; zakończenie w czwartek 14 grudnia obiadem.

W minionym tygodniu zmarło dwóch naszych parafian:

Adam Kyrcz z Gródczanek l. 53 i Józef Czekała z Pietrowic Wlk. z ul Daszyńskiego 32 l. 66. Wieczny odpoczynek …

Dziękujemy rodzinom które w minionym tygodniu posprzątały nasz kościół,    a  w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul. Mickiewicza: Głąb Janusz, Wrzoł Roman, Pytlowany Paweł, Maślanka Mariusz  i Gabor Janusz.

Dziś do nabycia Gość Niedzielny w którym kalendarz ścienny na 2018r. ze św. Józefem; przeczytamy o tym, że w 2016r. aż 5400 Polaków odebrało sobie życie, to jest więcej niż zginęło w wypadkach samochodowych.

Ogłoszenia społeczne

Zakład Gospodarki Komunalnej w Pietrowicach Wielkich informuje , iż z powodu prac remontowych na Stacji Uzdatniania Wody Maków w dn. 23 listopada tj. w czwartek  nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 8 °°- 18 °° w sołectwach: Komice, Grójczanki i Pietrowice Wielkie.