Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

OGŁOSZENIA   PARAFIALNE

20.10.2019r. 

 

         Dziś Niedziela Misyjna i rozpoczynamy Tydzień Misyjny, zachęcamy do modlitwy w intencji misji; o godz. 14:30 nabożeństwo różańcowe w kaplicy MB Różańcowej w Kornicy.

W poniedziałek kaplicy w Kornicy o 17:00 nabożeństwo z udziałem księdza, o godz.19:00 Krąg Biblijny.

          We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II. Przypada dzień diece-zjalnego dzieła modlitwy w intencji kapłanów „OREMUS”

Kandydaci do bierzmowania w ramach spotkań w małych grupach będą mieli spotkanie z misjonarzem, w tym tygodniu cała klasa 1 ponadpodstawowa w środę po nabożeństwie różańcowym i klasa 8 w czwartek po mszy szkolnej.

Dzieci komunijne swoje spotkania będą miały w piątek, o godz. 12:45 klasa III a i o 13:45 III b.

W niedzielę za tydzień z okazji tygodnia misyjnego kolekta będzie na misje, będziemy też gościć, znaną nam grupę Młodzi dla Kamerunu, którzy będą rozprowadzać kalendarze, dochód będzie przeznaczony na misje w Kamerunie.

W niedzielę 27 października w kościele parafialnym w Jemielnicy      o godzinie 15.00 odbędzie się doroczne spotkanie Bractwa św. Józefa       z Biskupem Opolskim, podczas którego do wspólnoty dołączą kolejni mężczyźni.

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na Ławkę Go! – diecezjalne spotkanie młodych. Wydarzenie adresowane jest do osób w wieku licealnym i studentów. Spotkanie odbędzie się w dniach 25-27 października w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Szczegóły i zapisy na stronie www.botafe.pl

Serdecznie dziękujemy panu Michałowi Gotzmann za konserwację Św. Krzyża; rodzinom, które w tym tygodniu posprzątały nasz kościół, a w nadchodzącym tygodniu o to prosimy rodziny z ul. 1 Maja: Żołyński Jarosław, Sitek Józef, Sitek Krystian, Wieder Damian i Libera Rajmund.  

Dziś do nabycia GN w którym m. in. o tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak przeszkadza po śmierci oraz jak uchronić dzieci przed zgubnym wpływem pornografii.    

 

Przypominamy, że przyszłym roku w dniach 21-29 września nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Lourdes i La Salette.