Przydatne strony

Ciekawostki


  • Ignacjańska Medytacja(z przygotowaniem ok. 1h) ewangelii z niedzieli przygotowana przez ojców jezuitów - w każdą niedzielę na żywo od godz. 21.15(można także odnaleźć materiały archiwalne w poprzednich niedziel nawet z roku 2015) - kliknij tutaj.
  • Audiobiblia - zupełnie bezpłatnie i legalnie można posłuchać całego Pisma Św. w formie plików MP3. Szczególnie polecamy parafianom, którzy dużo czasu spędzają w drodze i mogą posłuchać Pisma Św. w samochodzie, na telefonie itp. Nagrania są bardzo ciekawe, z odgłosami tłumu, szumu wiatru i innych dźwięków, które nie są zapisane w tekście bezpośrednio(http://bibliaaudio.pl/pobierz/).
  • radio.manhu.pl - tutaj można, zupełnie za darmo, odsłuchać codziennie kolejne fragmenty wartościowych audiobooków dotykających różnych sfer życia chrześcijańskiego. Codzienna dawka dla rozwoju wiary i wskazówki do poprawy w życiu codziennym. 
  • modlitwawdrodze.pl - dziesięciominutowe rozważania ewangelii z dnia bazujące na metodzie kontemplacji Słowa Bożego. Proponowany rodzaj modlitwy polega na wsłuchaniu się we fragment Pisma Świętego, wyobrażeniu sobie sceny biblijnej, wczuciu się w nią oraz na refleksji odnoszącej się do własnego życia. Jest dostępna także aplikacja na telefon Android oraz podcast IOS. Można skorzystać z odtwarzacza umieszczonego poniżej.Modlitwa w drodze